Dekoračné – ozdobné vankúše

Estetické dekoratívne vankúše:


Ozdobný vankúš – Vyšívaný doplnený perličkami, vankúš so srdiečkami, alebo medvedíkmi... Fantázii sa medze nekladú a je na Vás, aký vankúš sa zrodí vo Vašej mysli.

Preto vyrábame „na mieru“ vyrábame vankúše tak aby ste dostali presne taký vankúš, aký si vymyslíte. Môžete sa inšpirovať vo fotogalérií s rôznymi farebnými kombináciami dekoračných vankúšov. Objednať si ich môžete priamo v eshope v kategórii látkové vankúše.

 

Vankúšik na šitíčko

  • Určite z detských školou povinných čias poznáme spomienky, keď sme si vankúšik na šitie vyrobili a niekoľkokrát pritom pichli do prsta. Každý bol originál a každý vankúš bol iný. Neboli dva rovnaké. Vankúšik bol plnený handričkami, molitanom a pod. Krásna to spomienka na detské časy.

 

Hudobné vankúše

  • Sú určené na zaspávanie v spojení s hudbou. Je možné prehrávať Vašu obľúbenú hudbu alebo sa môžete učiť cudzie jazyky. Vo vankúši sa nachádzajú reproduktory z ktorých vám znejú príjemné tóny rovno do uší. Hlasitosť si nastavíte podľa seba – koľko znesiete a koľko znesú tí, ktorí spia vedľa vás, poprípade susedia. Vankúš je vyrobený tak aby Vás netlačil. K vankúšu je možné pripojiť MP3 prehrávač, ale aj mobil.

  • Tento vankúš má ale aj druhú stránku a tou je, že sa nehodí úplne pre každého, pretože jeden spí rád keď je úplne ticho a tma, iný keď je zapnutý televízor a ďalšiemu zavadzia všetko. Niekedy aj partner, hoci aj šepkajúci. O chrápaní ani nehovoriac – Hlava zabalená do vankúša nepomáha a hlavne vtedy ak ste pri zakúpení vankúša zabudli na rozmer Vašej hlavy.

 

Nafukovacie vankúše

  • Iste poznáte chvíle cestou na dovolenku v aute, či v autobuse kedy vám hlava padala z boka na bok, dopredu, dozadu a nie a nie nájsť správne miesto. Keď ste z auta/autobusu vystúpili, krk a možno aj celé telo vás bolelo ešte niekoľko hodín. Tí šikovnejší si podložili pod hlavu uterák a tí ešte šikovnejší mali so sebou nafukovací vankúš. No a tí najšikovnejší si vzali svoj mini vankúš so sebou. Pohodlie posediačky na niekoľkohodinovej ceste je pri týchto vankúšikoch aj tak malé.

  • Tieto Vankúše ako opierky hlavy – Pod krk „knedlíkové“  "U" tvaru alebo inak povedané cestovné vankúše sa vyrábajú aj z iných – príjemnejších materiálov ako napríklad Bavlna. Zaberie síce viac miesta v batohu ako nafukovací vankúš, ale čo by ste neurobili pre svoje pohodlie, však?

 

Elektrické vankúše - ktoré sú vyhrievané elektrickým prúdom

  • Vďaka teplu poskytujú príjemné pohodlie kde výrobcovia udávajú aj pomoc pri niektorých zdravotných ťažkostiach.

 

Masážne vankúše

  • Svaly chrbtice v oblasti krku sú masírované počas cesty autom, autobusom, vlakom, lietadlom a pod. Vo vnútri vankúša sa nachádza malý motorček ktorý spôsobuje vibrácie a tým sa masíruje svalstvo, ktoré počas cestovania, alebo aj pri relaxe tuhne.

 

Tukové vankúšiky

  • Nejeden, nejedna z nás vieme, že tieto vankúšiky by niekedy nemuseli byť, teda prajeme si aby ich bolo čo najmenej.

 

Vzduchové vankúše

  • Vzduchové vankúše poznáme aj ako možnosť záchrany nášho života v Airback. Ak nám život zachráni sme tomuto vankúšu do smrti vďační