Prečo máme dobré ceny?

Naši zákazníci sa pýtajú, prečo máme také dobré ceny na vankúše a sedacie súpravy na mieru. Či je možné urobiť ešte zľavu. Rozhodli sme sa, že v obidvoch prípadoch im vyhovieme. Ceny máme nastavené tak, aby bol výrobok prijateľný pre každého a vždy sa snažíme rozumne dohodnúť. Čalúnnictvo Gabriela Mäsiarová je dobre vybavené, tak aby sme dokázali zvládnuť vyrobiť vankúše pre každého. Vankúšovo je pripravené vyrábať pre Vás vankúše a sedačky tak rýchlo a kvalitne, aby ste aj vy mohli odpočívať dlho a kvalitne.

 

Na Slovenku patríme medzi najlacnejších vďaka tomu, že máme dobré vzťahy s našimi dodávateľmi polotovarov a nakupujeme kvalitné látky, plátno, boltex, zipsy, molitanovú drť a ostatné materiály na vankúše, a rovnako aj materiály na vyrobenie sedacích súprav za výhodnejšie ceny. Preto aj my dávame možnosť zákazníkovi nakupovať za rovnakých podmienok.

Cena teda pre nás znamená dohoda – za dobré vankúše zaplatíte inde omnoho viac a veríme, že vďaka cene a profesionálnej kvalite si výrobky v e-shope www.vankusovo.sk kúpite omnoho lacnejšie. Dúfame, že kvalita výrobkov a tí, ktorí si u nás pravidelne nakupujú a budú nakupovať, nám naďalej zostanú verní a vy sa stanete jedným(nou) z nich.

 

Gabriela Matulová