Sedacie súpravy a sedačky na mieru

Sme slovenským výrobcom typických a atypických sedacích súprav a ponúkame možnosť výroby za prijateľné ceny. Čo sú prijateľné ceny? Prijateľnými cenami myslíme to, že ak sa dohodneme na výrobe, zrátame náklady za materiály, drevo, látky, molitany, prácu a podľa dohody vytvoríme kalkuláciu výroby sedačky, alebo iného výrobku, kde presne viete, koľko Vás to bude stáť – (žiadna mačka vo vreci). V prípade, že objednávate už po druhýkrát, alebo si niečo kúpite v e-shope, prípadne ste už využili možnosti nášho čalúnnictva poskytujeme ceny, ktoré sú ešte prijateľnejšie!

 

Vyrábame klasické sedacie súpravy, ktoré sa dodávajú v rôznych prevedeniach, farbách, materiálových možnostiach a tvaroch podľa želania zákazníka. V ukážkach sedacích súprav máme len niekoľko typov, pretože nie všetky sme fotili. Vieme však vyrobiť takmer akýkoľvek typ, ktorý si želá aj náročný zákazník. Sedacie  súpravy sú delené do kategórií podľa dizajnu, materiálu a prevedenia a vyrobené sú z kvalitných materiálov. V ponuke sú klasické aj abstraktné, rohové, typické aj atypické sedacie súpravy a aj jednoduché, moderné plátenné a kožené sedacie súpravy v prevedeniach 1-2-3

 

Nie každý znesie bežné látky a nie každý môže používať materiál, ktorý síce vyzerá dobre, no zdravotne je pre napr. alergika neprijateľný. Preto vieme spoločne so zákazníkom vybrať ten „pravý“ materiál, z ktorého mu vyrobíme sedaciu úpravu. Niečo o materiáloch, o ortopedických vankúšoch sme už písali v článku o zdravotných vankúšoch.

Keďže sme vankúšovo, vyrábame vankúše, ktoré sú vyrobené na mieru a „čo vankúš, to exemplár“. Vankúše sú k sedacím súpravám bežným štandardom, ale každý má iný vkus, každý má inú predstavu a každý potrebuje pre svoje potešenie a aj praktické požitie iný vankúš. Preto ich vyrábame podľa želania na mieru a aj k tým sedacím súpravám, kde Vám dodali málo, poprípade žiaden vankúš Vám ich „dorobíme“.

 

„Ľudia si prídu k nám do čalúnnictva nechať vyrobiť sedaciu súpravu na mieru presne podľa svojich predstáv a podľa účelu použitia a sme radi, keď pre nich vieme byť nápomocní  a každého radi  privítame.“

 

V našom čalúnnictve máte možnosť objednania moderných a elegantných sedačiek na mieru, vankúšov so širokou ponukou unikátnych výrobkov a čalúnnických prác, ktoré zmenia Vašu obývačku k nepoznaniu. Uprednostňujeme osobné, prípadne telefonické doobjednanie, pretože chceme spresniť predstavy zákazníka, ale hlavne zladiť možnosti variácií s dizajnom, farebným prevedením a materiálom. Samozrejme, že najlepšie je osobné navštívenie našej výrobnej prevádzky, ktoré je možné v Trstenej, kde Vám ukážeme látky, materiály na výrobu sedacích častí sedačiek, kresiel, vankúšov, ako aj opierok a operadiel a rôznych iných častí čalúneného nábytku.